Cenník - hmnet

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

 

Vysokorýchlostný internet bez casových a dátových obmedzení!

Nedajte sa nikým obmedzovat!

Využite možnost komunikácie s celým svetom cez celosvetovú siet internet s možnostou telefonovať a surfovat 24 hodín denne, 7 dní v týždni, 365 dní v roku za pevný mesačný poplatok!

Produktové portfólio služieb HM-net
Vám poskytne širokopásmové pripojenie do siete HM-network, v ktorej budete môct využívat služby nielen vysokorýchlostného pripojenia do celosvetovej siete internet ale aj využit služby interaktívnej zábavy pri sietových hrách so svojimi kamarátmi a susedmi, ktorí tiež využívajú siet HM-network , môžete surfovat, pocúvat, hrat, prehliadat, komunikovat a objavovat. Stránky, na ktoré už nemusíte cakat, e-maily, ktoré k Vám prichádzajú on-line a množstvo dalších možností.


*Zriadovací poplatok obsahuje klientské rádiové zariadenie, konzolu, dátový kábel UTP, inštaláciu a konfiguráciu rádiového prepojenia.
V prípade, že vlastníte vlastné rádiové zariadenie, po preverení funkcnosti rádiového zariadenia naším technikom Vám zriadovací poplatok adekvátne upravíme.

Služby HM-net 36, HM-net 24, HM-net 12 sú agregované. V prípade záujmu o garantované pripojenia do siete internet, nás prosím kontaktujte telefonicky aleboe-mailom.


 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky